MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8023477
nr 802 3477
Karmstol
barockstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:54:26
21/1 14:47:20
100 kr
21/1 17:27:26